• Obniżka
Excellent Toaleta myjąca Dakota 2.0 D2 Miska WC z funkcją bidetu 2w1 biała, pokrętło 3 kolory

Excellent Toaleta myjąca Dakota 2.0 D2 Miska WC z funkcją bidetu 2w1 biała, pokrętło 3 kolory

4 400,00 zł Zniżka 10%
4 888,89 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 4 400,00 zł

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Seria: Dakota 2.0
Rozmiar (cmxcm): 59,3x39,6
Materiał: ceramika
Kolor: biały
Wolne opadanie: tak
Kolor pokrętła (do wyboru): chrom, czarny lub złoty

Pilot zdalnego sterowania w zestawie.

Kolor pokrętła
Ilość
Wysyłka 24h

Innowacyjna toaleta myjąca Dakota 2.0 D2 2w1 (toaleta / bidet)

to idealne rozwiązanie, by oszczędzić miejsce w każdej łazience.

Nowoczesny produkt posiada cechy bidetu, które można obsłużyć w bardzo intuicyjny i prosty sposób. Za pomocą pokrętła sterowania lub pilota (opcja) użytkownik jest w stanie zmienić temperaturę wody, siłę natrysku oraz położenie dyszy. Pokrętła sterowania dostępne są w 3 modnych kolorach: chrom, czarny i złoty.

Toaleta posiada funkcję mycia damskiego lub tylnego, które można włączyć i wyłączyć w każdej chwili. Poza tym, urządzenie posiada deskę z mechanizmem wolnego opadania oraz tryb nocny, czyli podświetlenie LED. Długą niezawodność zapewni automatyczny system odkamieniania.

W ofercie marki Excellent znajdują się dwa modele toalety Dakota: w kształcie litery D (seria D2) lub o bardziej wyrazistych krawędziach (seria S2). Obie posiadają bezrantowy system spłukiwania CLEAN-ME. Toaleta myjąca Dakota ma możliwość sterowania pilotem. Pilot znajduje się w zestawie.

W zestawie:

 • ekskluzywna i nowoczesna toaleta myjąca Dakota
 • deska samoopadająca
 • filtr wody
 • tester stopnia twardości wody
 • pilot

Funkcje:

 • 5-cio stopniowa regulacja temperatury wody
 • 5-cio stopniowa regulacja siły natrysku
 • zmiana położenia dyszy
 • mycie damskie i męskie
 • bezrantowy system spłukiwania CLEAN-ME
 • automatyczny system odkamieniania
 • podświetlenie LED

NIEZBĘDNE AKCESORIA:

W celu montażu miski oraz podłączenia jej do instalacji sanitarnej, należy zakupić stelaż - wybrane modele znajdziesz przechodząc TUTAJ (w razie problemów z doborem odpowiedniego stelaża, prosimy o kontakt).

MONTAŻ DAKOTY - FILM INSTRUKTAŻOWY:

Toaleta myjąca Dakota wyposażona jest w dwa tryby mycia: damskie i tylne.

Dysza wykonana jest ze stali nierdzewnej zapewniając trwałość, higienę i łatwe czyszczenie, natomiast końcówka myjąca wykonana jest z ABS, można ją łatwo zdemontować i wyczyścić lub wymienić.

Nie obawiaj się technologii w DAKOCIE – sterowanie wszystkimi funkcjami jest niezwykle proste, a pokrętło regulujące jest zawsze pod ręką.

Tryb mycia

Specjalna dysza znajdująca się wewnątrz toalety DAKOTA, posiada wygodną możliwość regulacji strumienia, temperatury wody i położenia dyszy. Posiada dwa tryby mycia: damskiego i tylnego. Ustawianie dyszy następuje przy użyciu panelu sterowania znajdującego się na pilocie dołączonym do toalety. DAKOTA posiada 5-cio stopniową regulację temperatury, 5-cio stopniową regulację położenia dyszy oraz 5-cio stopniową regulację siły natrysku.

Dysza myjąca posiada wymienną końcówkę, która wykonana jest z tworzywa ABS. Przepływ wody w dyszy wynosi od ok. 350 do 650 ml/min, a temperatura wody może być regulowana w zakresie 31~39°C. Prócz trybu mycia damskiego i tylnego, toaleta posiada także funkcję mycia oscylacyjnego (wprawia dyszę w ruch i umożliwia umycie większych obszarów ciała).

Tryb nocny

Podświetlenie LED w toalecie wydaje się dość ekscentrycznym rozwiązaniem? Niekoniecznie. Nocne wstawanie do toalety zazwyczaj wybija z rytmu, a mocne, sufitowe oświetlenie jest główną przyczyną utrudniającą ponowne, szybkie zaśnięcie. Możliwość skorzystania z toalety nocą bez konieczności użycia głównego oświetlenia w łazience, może znacząco podnieść komfort użytkowy po zmroku. Gwarantujemy, że nocne podświetlenie LED w DAKOCIE zostanie docenione przez domowników już pierwszej nocy!

Bezpieczeństwo i wysoki standard higieny

Toaleta myjąca Excellent jest misą beztrantową i posiada system spłukiwania CLEAN-ME. Ponadto wyposażona jest w wypinaną deskę z mechanizmem wolnego opadania. To czyni ją bezpiecznym rozwiązaniem dla rodzin z dziećmi czy osobami starszymi. Dlaczego? Ponieważ nie zmusza użytkownika do uważnego opuszczania deski. Wystarczy ją delikatnie pchnąć, by pokrywa samodzielnie opadła na rant toalety.

ZALETY MISEK BEZRANTOWYCH

Oprócz łatwego montażu, stabilności i wytrzymałości, miski bezrantowe mają również inne mocne strony. Jedną z nich jest piękna estetyka oraz optyczne powiększanie łazienki. Dzięki temu miski bezrantowe są szczególnie dobrym pomysłem w przypadku łazienek o niewielkim metrażu. Rozwiązanie takie doskonale sprawdzi się nie tylko w pomieszczeniach nowoczesnych, ale także i tradycyjnych. Mimo, iż sama miska jest droższa niż tradycyjny kompakt, to jednak koszty te się zwracają dzięki temu, że system ten umożliwia oszczędność wody nawet 30%. Dodatkowo miskę łatwiej się sprząta, dzięki czemu oszczędzamy również na środkach chemicznych. Dodatkowo ma to szczególne znaczenie dla osób prowadzących ekologiczny styl życia.

Niezwykle istotną zaletą misek bezrantowych jest również brak miejsca, w którym osadzałby się trudny do wyczyszczenia kamień (i bakterie!). Umożliwia on zastosowanie najprostszego środka usuwającego kamień, jakim jest zwykły ocet. W przypadku tradycyjnych kompaktów jest to znacznie trudniejsze.

Excellent
CEEX.4124.593.D2.WH_CH
96 szt.

Kod producenta

EAN
5903357215163