• Obniżka
  • Comfort 2.0 Wanna Wolnost. 174x75 Biała
  • Comfort 2.0 Wanna Wolnost. 174x75 Biała
  • Comfort 2.0 Wanna Wolnost. 174x75 Biała
Excellent Wanna Wolnostojąca 175x74 Biała Comfort 2.0
Comfort 2.0 Wanna Wolnost. 174x75 Biała Comfort 2.0 Wanna Wolnost. 174x75 Biała Comfort 2.0 Wanna Wolnost. 174x75 Biała

Excellent Wanna Wolnostojąca 175x74 Biała Comfort 2.0

4 499,10 zł Zniżka 10%
4 999,00 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 4 249,15 zł

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Seria: Comfort 2.0
Rozmiar (cmxcm): 175x74
Waga (kg): 49

Wraz z wanną otrzymujesz w cenie uniwersalny przelew szczelinowy, syfon z korkiem Click-Clack w kolorze chrom oraz stelaż z regulowanymi nóżkami.

Ilość
Wysyłka 1-5 dni roboczych

Wanna wolnostojąca Comfort 2.0 to znakomity wybór dla zwolenników tradycyjnych wanien. Wanna wykonana z akrylu sanitarnego ze wszystkimi jego zaletami. Świetnie prezentuje się w łazience, nadając jej świeży i nowoczesny wygląd. Występuje również w kolorze czarnym.

Ten model wanny może zostać swobodnie ulokowany w dowolnym miejscu łazienki – należy pamiętać o tym przy przygotowywaniu instalacji wodnej. Wanna jest ze zintegrowaną obudową, posiada charakterystyczny rant który idealnie sprawdza się jako powierzchnia odkładcza. Posiada uniwersalny przelew szczelinowy, syfon z korkiem Click-Clack w kolorze chrom oraz stelaż z regulowanymi nóżkami.

Wanny akrylowe są niezawodne i cieszą się dużą popularnością. Warstwa akrylu – nasze wanny wykonane są z jednolitej płyty z akrylu sanitarnego. To materiał najwyższej jakości. Wzmocniona konstrukcja - dna naszych wanien wzmocnione są płytami, które zapewniają odpowiednią stabilność i odporność produktu (wchodząc do wanny nie mamy wrażenia, że dno zaraz się zapadnie, wanna nie skrzypi, nie trzeszczy, co daje pełen komfort podczas relaksacyjnej kąpieli).

Do wanny polecamy baterie wolnostojące oraz korki Click-Clack w innej kolorystyce niż standardowy chrom, dołączony w komplecie z wanną.

100% Akrylu sanitarnego

  • zabezpiecza przed rozwojem bakterii, pleśni itp., ułatwia utrzymanie czystości, jest odporny na większość chemikaliów gospodarstwa domowego i kosmetyków,

  • materiał akrylowy wykorzystany do produkcji wanien jest cieplejszy w dotyku niż emaliowana stal,

  • produkcja wanien z płyt w 100% akrylowych umożliwia przeprowadzenie renowacji zarysowań, które mogą pojawić się na powierzchni w odróżnieniu od wanien z płytą „akrylowaną”,

  • producent zapewnia 5 lat gwarancji na niezmienność barwy akrylu.

Wanny akrylowe na długie lata

Dzięki zastosowanym materiałom (płytom z akrylu sanitarnego) mają wysokie walory użytkowe i zachowują swoje właściwości przez długie lata.

Excellent
WAEX.CMP2.17WH
150 szt.