Aqform MIXLINE 192 INV LED wpuszczany

Aqform MIXLINE 192 INV LED wpuszczany

1 519,05 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Uwaga! Ze względu na brak zdjęć w każdym dostępnym kolorze, załączone zdjęcia służą wyłącznie celom poglądowym - zamówiony produkt zostanie wysłany w kolorze oraz konfiguracji ustawionej poniżej.

Kolor
Kąt świecenia
Moc
Temperatura barwowa
Ściemnianie
Ilość lumenów
Ilość
Wysyłka 48h w kolorze czarnym i barwie świtała 3000 K. Pozostałe kolory 5-10 dni roboczych.

Lampy Mixline to wyjątkowa, najlepiej sprzedająca się kolekcja firmy AQForm, w skład której wchodzą lampy natynkowe, wpuszczane, zwieszane oraz lampy systemowe (wyceniane indywidualnie). Lampy te są obecnie bardzo często wpisywane w projekty wnętrz, w których nacisk kładzie się na nowoczesność, znakomity design oraz wysoką jakość światła.

Lampy te zazwyczaj spotykamy w salonach, kuchniach i ciągach komunikacyjnych. 

Lampy te, podobnie jak wszystkie inne lampy AQForm wyprodukowane są w 100% w Polsce i wykonane z aluminium lakierowanego na wybrany kolor. 

Charakterystyczne dla tej rodziny jest połączenie dwóch rodzajów źródła światła: rozproszonego ledowego wydobywającego się zza mlecznej plexi oraz ledowych soczewek posiadających swoją optykę. W skład rodziny wchodzi pięć długości lamp w przedziale 160 cm – 216 cm. Lampy występują w dwóch wariantach.

Lampy Mixline występują w dwóch wariantach:

Wariant 1) gdzie po środku lampy umieszczona jest plexi a po bokach soczewki ledowe (160 cm, 188 cm, 216 cm)

Wariant 2) gdzie po środku lampy umieszczone są soczewki ledowe a po bokach plexi (167 cm, 192 cm)

W większości lamp możemy indywidualnie wybrać kąt padania światła (określa jak dużą powierzchnię ma oświetlić lampa), barwę światła (określa czy światło ma być bardzo ciepłe 2700K (żółte), ciepłe 3000K preferowane do wnętrz mieszkalnych, czy neutralne 4000K polecane do biur) oraz kolor zewnętrzny lampy. 

Lampy w zależności od modelu mogą posiadać możliwość ściemniania.

Występujące systemy ściemniania w lampach AQForm:

- brak – ON/OFF możliwość zapalania i gaszenia lampy bez możliwości ściemniania

phase control – nie wymaga specjalnej instalacji, ściemnianie przy pomocy klasycznego ściemniacza oporowego (zazwyczaj w kształcie kółka zamontowanego w miejscu włącznika na ścianie)

switch DIM – ściemnianie to wymaga 4 żyłowej instalacji, ściemnianie obsługiwane jest włącznikiem tzw. dzwonkowym montowanym w miejsce standardowego włącznika. Po naciśnięciu lampa zapala się, po kolejnym naciśnięciu lampa się gasi. Aby ściemnić lub rozjaśnić lampę musimy nacisnąć i przytrzymać klawisz włącznika „dzwonkowego”

ściemnianie Dali – wymaga 5 żyłowej instalacji. Ściemnianie odbywa się przy pomocy zewnętrznych sterowników (zazwyczaj jest to urządzenie sterujące pracą inteligentnego domu).

AQsmart – nie wymaga specjalnej instalacji, ściemnianie obsługiwane jest poprzez aplikację zainstalowaną w telefonie, tablecie lub podobnym urządzeniu. 

W przypadku kolorów innych niż standardowe oraz miksowania kolorów w jednej lampie prosimy o bezpośredni kontakt z działem sprzedaży.  

Wszystkie lampy produkcji AQForm led posiadają najwyższej jakości źródła światła. Źródła te objęte są 5 letnią gwarancją. Są to źródła które gwarantują nam działanie przez minimum 20 lat użytkowania. Dodatkowo oznaczenie L90B10 informuje nas o tym że mamy do czynienia ze źródłem zdecydowanie wyższej jakości niż konkurencja. Jeśli jednak z niewiadomych przyczyn takie źródło się przepaliło np. po 12 latach to nie oznacza że musimy wyrzucić lampę tak jak ma to miejsce we wszystkich chińskich lampach. W każdej lampie AQForm źródło światła da się wymienić. Fabryka magazynuje źródła, które zostały wycofane już produkcji na taką właśnie ewentualność w przyszłości. Krótko mówiąc, zakup lamp AQForm to gwarancja spokoju na długie lata.

Aqform
30229-M930-W3-00-12
984 szt.

Opis

Gwarancja 5 lat
Moc 24.5W
Współczynnik oddawania barw (CRI) CRI 90
Temperatura barwowa 2700K, 3000K, 4000K
Żywotność LED L80B50
Kąt świecenia 26
Ściemnianie switchDIM
Zasilacz Zawiera zasilacz
Moc oprawy 27W
Strumień świetlny źródła 3000lm
Strumień świetlny oprawy 2700lm
Klasa IP 20
Klasa energetyczna AA