Aqform RAFTER points 27 LED wpuszczany

Aqform RAFTER points 27 LED wpuszczany

535,05 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Uwaga! Ze względu na brak zdjęć w każdym dostępnym kolorze, załączone zdjęcia służą wyłącznie celom poglądowym - zamówiony produkt zostanie wysłany w kolorze oraz konfiguracji ustawionej poniżej.

Kolor
Kąt świecenia
Moc
Temperatura barwowa
Ściemnianie
Ilość lumenów
Ilość
Wysyłka 5-10 dni roboczych

Rodzina lamp Rafter to jedna z ciekawszych pozycji firmy AQForm. Do dyspozycji mamy Rafter ze źródłem soczewkowym lub z przesłoną plexi. W lampie Rafter mix mamy dodatkowo zastosowane reflektorki, przy pomocy których możemy doświetlić w formie akcentu jakąś rzeźbę, ozdobny wazon, obraz lub np. strukturalną ścianę.

Lampy te w wersji soczewkowej charakteryzują źródła światła o bardzo niskim stopniu olśnienia. Daje to ogromne pole do tworzenia w pomieszczeniu gry światłem. Znakomicie sprawdza się w salonach, kuchniach, ciągach komunikacyjnych ale także w eleganckich garderobach i podświetleniach zewnętrznych szaf. 

W rodzinie znajdziemy lampy natynkowe, wpuszczane, częściowo wpuszczane, wiszące, reflektory do szyn oraz kinkiety. Dodatkowo lampy występują w różnych długościach. Długość lampy zazwyczaj jest podana przy jej nazwie. 

W większości lamp możemy indywidualnie wybrać kąt padania światła (określa jak dużą powierzchnię ma oświetlić lampa), barwę światła (określa czy światło ma być bardzo ciepłe 2700K (żółte), ciepłe 3000K preferowane do wnętrz mieszkalnych, czy neutralne 4000K polecane do biur) oraz kolor zewnętrzny lampy. 

Lampy w zależności od modelu mogą posiadać możliwość ściemniania.

Występujące systemy ściemniania w lampach AQForm:

- brak – ON/OFF możliwość zapalania i gaszenia lampy bez możliwości ściemniania

phase control – nie wymaga specjalnej instalacji, ściemnianie przy pomocy klasycznego ściemniacza oporowego (zazwyczaj w kształcie kółka zamontowanego w miejscu włącznika na ścianie)

switch DIM – ściemnianie to wymaga 4 żyłowej instalacji, ściemnianie obsługiwane jest włącznikiem tzw. dzwonkowym montowanym w miejsce standardowego włącznika. Po naciśnięciu lampa zapala się, po kolejnym naciśnięciu lampa się gasi. Aby ściemnić lub rozjaśnić lampę musimy nacisnąć i przytrzymać klawisz włącznika „dzwonkowego”

ściemnianie Dali – wymaga 5 żyłowej instalacji. Ściemnianie odbywa się przy pomocy zewnętrznych sterowników (zazwyczaj jest to urządzenie sterujące pracą inteligentnego domu).

AQsmart – nie wymaga specjalnej instalacji, ściemnianie obsługiwane jest poprzez aplikację zainstalowaną w telefonie, tablecie lub podobnym urządzeniu. 

W przypadku kolorów innych niż standardowe oraz miksowania kolorów w jednej lampie prosimy o bezpośredni kontakt z działem sprzedaży.  

Wszystkie lampy produkcji AQForm led posiadają najwyższej jakości źródła światła. Źródła te objęte są 5 letnią gwarancją. Są to źródła które gwarantują nam działanie przez minimum 20 lat użytkowania. Dodatkowo oznaczenie L90B10 informuje nas o tym że mamy do czynienia ze źródłem zdecydowanie wyższej jakości niż konkurencja. Jeśli jednak z niewiadomych przyczyn takie źródło się przepaliło np. po 12 latach to nie oznacza że musimy wyrzucić lampę tak jak ma to miejsce we wszystkich chińskich lampach. W każdej lampie AQForm źródło światła da się wymienić. Fabryka magazynuje źródła, które zostały wycofane już produkcji na taką właśnie ewentualność w przyszłości. Krótko mówiąc, zakup lamp AQForm to gwarancja spokoju na długie lata.

Aqform
30270-L930-FB-00-13
999 szt.

Opis

Gwarancja 5 lat
Moc 10W
Współczynnik oddawania barw (CRI) CRI 90
Temperatura barwowa 2700K, 3000K, 4000K
Żywotność LED L80B50
Kąt świecenia 37
Ściemnianie brak
Zasilacz Zawiera zasilacz
Moc oprawy 11.5W
Strumień świetlny źródła 1140lm
Strumień świetlny oprawy 980lm
Klasa IP 20
Klasa energetyczna AA